International Invention and Innovation

Show Intarg 4-5 June 2019

Organizer:

 

Eurobusiness-Haller
ul. Obroki 133,

40-833 Katowice
tel.: +48 32 355 38 00
www.haller.pl

POLAND

 

Mrs. Edyta Wołczyk

+48 602 647 007 

+48 32 355-38-00

E-mail: intarg@haller.pl

 

   

 

Intarnational delegates: 

 

 

THAILAND

Professor Pornanong Aramwit

E-mail: aramwit@gmail.com

 

 

CROATIA

Neven Markowic

http://inova-croatia.com/

E-mail: info@savez-inovatora-zagreba.hr

 

 

SAUDI ARABIA

Prof. Dr. Najia Abdulkhalig Alzanbagi

E-mail: nalzanbagi@gmail.com

 

 

TAIWAN

Eddie Shih

http://www.wiipa.org.tw/

E-mail: eddie@wiipa.org.tw

 

 

SUDAN

Abdalbasit Abrahim

E-mail: basit123123@gmail.com

 

 

CANADA

Moonsuk Chang

https://www.tisias.org/ican-2018.html

E-mail: info@tisias.org

 

 

MOROCCO

Majid EL BOUAZZAOUI

http://www.ofeed.ma/

E-mail: m.elbouazzaoui@gmail.com

 

 

IRAN

Mehdi Rajabinia

http://irtopinventors.com/

E-mail: info@irtopinventors.com

 

 

ROMANIA

Prof.Ph.D.Eng. Andrei Victor SANDU

http://www.euroinvent.org/

E-mail: euroinvent@yahoo.com

 

 

INDONESIA

Megaria Agustina

https://innopa.org/

E-mail: info@innopa.org

 

 

VIETNAM

Dr. Phan Quoc Nguyen

E-mail: pqnguyen77@yahoo.com

 

 

BOSNIA AND HERZEGOVINA

Hujić Husein

E-mail: sibih@smartnet.ba

 

 

INDIA

Raman Teja Venigalla

E-mail: venigallaramanteja@gmail.com

 

 

MACAU

Danny Lai

E-mail: miia_macao@yahoo.com.hk

 

 

YEMEN

Mohammed A.Humran

E-mail: Humran976@gmail.com

 

 

REPUBLIQUE DU CONGO 

NTSILOULOU Rosy-Kadel  

E-mail: associationinventeurs@gmail.com

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 387462 gościem.
facebook